• Телефонуйте нам
    +38 (044) 490-52-25
  • Україна, 07400, Київська обл.м. Бровари, Об'їзна дорога, 8

Міжнародний
форвардинг

Міжнародний форвардинг від УВК

Компанія УВК надає комплекс послуг у сфері міжнародної транспортної логістики з використанням різноманітних видів транспортних сполучень: автомобільні, морські, авіаційні.

  • Міжнародні автомобільні перевезення від невеликих партій (LTL) до автомобілів з ​​повним завантаженням (FTL)
  • Консолідація та перевантаження товарів на партнерських складах в Європі
  • Оформлення експортно-імпортних операцій, з можливістю використання МЛС (митно-ліцензійного складу)
  • Перевезення всіх груп товарів від харчових продуктів до промислових товарів і небезпечних вантажів ADR

Нашіпереваги

Повага УВК

Ми відносимося з повагою до кожного свого клієнта. Ми цінуємо час наших клієнтів так само високо, як і свій, тому прикладаємо всі зусилля та досвід, щоб зробити доставку максимально швидкою та зручною.

Багатозадачність УВК

Компанія УВК демонструє високу результативність на кожному окремому напрямку діяльності з усього спектру логістичних послуг. Ми пропонуємо якісні рішення для складського, транспортного і логістичного обслуговування Вашого бізнесу.

Співпраця УВК

Компанія УВК активно співпрацює з великими логістичними центрами за кордоном. Розгалуджена мережа партнерських логістично-складських комплексів охоплює країни Європи, в тому числі і порти, що гарантує оперативну доставку вантажів з будь-якої точки світу.

Вміння слухати

Відкритість і вміння прислухатися до клієнта формують високий рівень довіри і роблять з просто великих компаній по-справжньому успішні, сильні і «живі» бренди. Наділяють їх кращими людськими якостями.