Міжнародний
форвардинг

Тепер для вас немає кордонів Міжнародні перевезення вантажів з УВК

Міжнародні перевезення вантажів вважаються досить популярною послугою серед представників бізнесу. Зараз практично кожна сфера діяльності українських підприємств не обходиться без співпраці на міжнародному рівні. Особливо це стосується торгових зв’язків правильне функціонування яких, здатна забезпечити налагоджена система вантажоперевезень.

Фахівці «УВК» мають великий досвід роботи в даній сфері, тому організовують міжнародні транспортні послуги на професійному рівні. Ми не тільки організовуємо перевезення товару на міжнародному рівні, а ще й надаємо повний спектр логістичних послуг.

Вигідні транспортні перевезення за кордон з «УВК»

Доставку вантажу в різні країни замовляють не тільки великі підприємства, але і невеликі приватні фірми, які бажають розвинути свою діяльність на території інших країн. Наша компанія враховує особливості кожної з них і на основі цього розробляє індивідуальний варіант перевезення товару.

Схема, за якою організовуються міжнародні вантажні перевезення, виглядає приблизно так:

 • розробляється індивідуальний план транспортування вантажу (на основі домовленостей із клієнтом);
 • підбирається оптимальний транспортний засіб;
 • проводиться детальне вивчення маршруту слідування;
 • підібраний варіант перевезення за кордон узгоджується з замовником;
 • підписується спеціальний договір;
 • проводиться документальне оформлення угоди і збираються всі супроводжуючі документи;
 • виконується занавантаження наданого товару;
 • вантаж відправляється до місця призначення.

Одним з головних завдань під час перевезення вантажів за кордон є вибір відповідного транспорту. Тут все залежить від типу вантажу: його стану (рідкого, твердого, газоподібного), розмірів та інших особливостей (наприклад, вибухонебезпечності).

Особливості міжнародних перевезень з компанією «УВК»

Міжнародні транспортні перевезення є одним з ключових напрямків діяльності нашої компанії. Їх планування здійснюється на основі складних логістичних рішень, для яких може використовуватися кілька видів транспортних засобів. Організація міжнародних перевезень відрізняється від загальнонаціональних вантажоперевезень тим, що передбачає більш ретельне планування маршруту з урахуванням декількох варіантів плеча доставки.

Крім цього, враховується відмінності в законодавстві країн, що зустрічаються на шляху проходження вантажу, доцільність використання сухопутного або морського напрямку, а також система партнерських складів. Міжнародні перевезення вантажів повинні плануватись з урахуванням дрібних деталей – знання місцевих мов водієм транспорту, здатності співпрацювати з органами влади, особливостей роботи портів або навіть особливостей менталітету.

Міжнародні перевезення Україна з компанією «УВК»

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте наступні переваги:

 • високий рівень якості сервісних послуг;
 • можливість користуватися складськими приміщеннями класу «А» і «В»;
 • повний комплекс логістичних послуг (включаючи послугу «Shared Stock»);
 • професійну консультацію від досвідчених фахівців.

Як бачите, «УВК» – це не просто транспортна компанія. Ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися комплексними логістичними послугами, які значно спрощують весь процес перевезення. Крім цього, компанія має 8 логістичних комплексів і 27 крос-докк терміналів, які дозволяють проводити всі операції на професійному рівні. Щоб все це стало доступно і вам, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.