Митно-брокерські послуги

– Консультація та розрахунок митних платежів

– Перевірка товаросупроводжувальної, дозвільної документації

– Підбір і аналіз кодів товарів по УКТНЗЕД

– Митне оформлення вантажів, які прибувають усіма видами транспорту, зокрема кур’єрськими службами

– Представлення інтересів Клієнтів у дозвільних органах

– Час митного оформлення від 2 годин

– Час підготовки декларацій від 1 години

– Цілодобовий трекінг пересування вантажу

Запорука успішних міжнародних перевезень Профессійне митне оформлення від УВК

Митна логістика представляє собою особливу послугу, яка спрямована на оптимізацію зовнішньо економічної діяльності. Поряд з транспортною логістикою і складським зберіганням вона забезпечує правильне функціонування всієї системи міжнародних вантажних перевезень.

Досить часто компанії змушені самі виконувати послуги митного брокера в Україні під час проведення експортних або імпортних операцій. Дії митних брокерів, які не знають всі тонкощі операцій, можуть обернутися збільшенням термінів оформлення, додатковими вимогами по документам і фінансовим коштам. Логістичний оператор «УВК» здійснює митне оформлення ввезення і вивезення товарів в комплексі з логістикою, надаючи можливість його виконання «під ключ».

Що таке митна логістика в Україні від компанії «УВК»?

«УВК» намагається зробити всі свої послуги комфортними перш за все для клієнтів, орієнтуючись при цьому на якість міжнародної доставки вантажу і обов’язкове дотримання зазначених у договорі термінів. Відповідно, результатом такої політики стає професійне митне оформлення будь-якого виду товару. Наші фахівці раді запропонувати всім клієнтам операції, які охоплюють:

  • Обробку і надійне зберігання різних видів вантажу, включаючи розмитнення товару по частинах, використовуючи для цього склад тимчасового зберігання. Походження продукції, яка надійшла на митний склад при цьому не буде мати значення.
  • Послуги 8 логістичних комплексів класів «А» і «В» і 27 крос-док терміналів, розташованих по всій території України.
  • Обробку посилок на власних митних складах, включаючи повний логістичний супровід.
  • Митне оформлення вантажу, який проходить експортно-імпортні операції, у разі якщо міжнародні перевезення і документальне оформлення товару відноситься до компетенції Київської міжрегіональної митниці. Оформлення митних документів гарантує виконання операції «під ключ» відповідно до вимог чинного законодавства.
  • Одночасне виконання двох функцій: обробки доставленого на склад вантажу і його зберігання («SharedStock»).
  • Надання вичерпної інформації з питань, які цікавлять клієнта. Це допомагає убезпечити і значно спростити митне оформлення.
  • Проведення спеціального тестування і оцінки ризиків, які здійснюються як під час самого оформлення, так і в процесі пост-аудиту.
  • Консультації з приводу необхідного пакету документів, які будуть супроводжувати всі аспекти зовнішньоекономічних операцій.
  • Митний контроль і митне оформлення на всіх стадіях міжнародних вантажних перевезень.

З огляду на всі тонкощі митного оформлення, можна зробити висновок, що агент з митного оформлення вантажів та товарів повинен відрізнятися високим рівнем спеціальних знань та умінь. Фахівці логістичної компанії «УВК» володіють не тільки високим рівнем професіоналізму, а ще й мають великий стаж роботи в сфері надання митно-брокерських послуг.

Крім цього в роботі вони враховують чинне законодавство не тільки України, а й інших країн, в тому числі і  порядок митного оформлення контрольованих товарів. Все це сприяє тому, що наша компанія зможе швидко вирішити будь-які складнощі і зняти будь-які питання, що виникають на митниці. Щоб оцінити всі переваги митного оформлення від «УВК», вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті.