В епоху цифрового прогресу, активної діджиталізаціі, в умовах програм глобалізації сервісів, послуг, продажів та маркетингу, коли майже всі межі бізнесу вже стерті, всі канали для покупок і продажів відкриті й протестовані. Без чого ж не обійтися?

Неможливо обійтися без складу, послуг складської логістики, а також відповідального зберігання. Компанії ринків FMCG, DIY, Electronics, Telecommunications, Pharma, Fashion, Automotive, Agro, Industrial та ін., виробники і дистриб’ютори активно використовують послуги складської логістики.

Дізнайтеся більше про відповідальне зберігання, системи активного управління складом, організацію розподільчого центру на аутсорсингу, складські послуги для інтернет-магазинів, часто затребувані додаткові послуги, а також, як правильно обрати логістичного партнера, і на що звернути увагу. Чому важливо робити ставку на професіоналізм при виборі логістичного партнера. І які великі національні та міжнародні компанії довіряють саме UVK організацію логістики своїх товарів.

Усе це детально описано в статті «КОЛИ СКЛАДСЬКА ЛОГІСТИКА ВИРІШУЄ ВСЕ» за посиланням:

https://logist.fm/publications/kogda-skladskaya-logistika-reshaet-vse