Логістика

Склади

Перевезення

Товари, палети, навантажувачі, маршрутні листи, вивантаження, відвантаження, операційка, строки, паливо, зарплати, обліковка… Це величезний шмат роботи, часу, нервів, відповідальності й, авжеж, грошей.

Ми усвідомлено вже 18 років забираємо у клієнтів цей «тягар». Тягар не тільки фінансовий, але й моральний, емоційний, фізичний, часовий, зобов’язувальний. Тягар, який зазвичай гальмує розвиток бізнесу клієнтів, змушує застрягати у безкінечному пошуку оптимізації.

Погодьтеся, у розвитку компанії треба мати пару вільних рук, пару додаткових годин часу, пару холодних голів для штурму ідей, укладання договорів, пошуку точок збуту, розширення ринку, підрахунку рентабельності.

Ми забираємо вашу логістику на аутсорс, щоб ви могли розвивати продажі, маркетинг, бізнес та заробляти більше. Ще більше.

Ми – комплексний аутсорс, із яким мінімум точок дотику. Ми працюємо так, що вам не потрібно думати про нас постійно. Ми працюємо для того, щоб ви не відволікалися на логістику частіше, аніж це дійсно потрібно. Ми вже 18 років так працюємо.

Логістика – це важко, і ми вміємо керувати нею. Для цього у нас команда у 500 людей. Тисячі квадратних метрів складів. П’ятнадцять сотень вантажних машин. Понад два десятки представництв по країні. За роки роботи ми пройшли мільйони кілометрів доріг не тільки нашої країни, але й міжнародних трас, перевезли мільйони тонн вантажу. Заправлялися паливом стільки разів, що його б точно вистачило на політ у космос на міжгалактичному шаттлі та повернення назад.

Із нами вам достатньо закрити очі та уявити, що десятки палет вашого вантажу лежать на складі під цілодобовою охороною, адресно зберігаються й підключені до системи відстеження та обліку. Що строки придатності товару без вашої участі чітко контролюються. За необхідності товар буде відвантажено зі всіма документами. А вже через 24 години опиниться в іншому місті та з’явиться на полиці магазину, на складі покупця, піде в оборот.

Й найголовніше, кожне «бажання» буде виконано безумовно. Точно. Якісно. У строк.

А що, якщо… А на цей випадок у нас є інтегрована система синхронізації, де точно вказано місцезнаходження вантажу, його кількість та всі-всі деталі.

Якщо що… Ви завжди можете перевірити свою заявку в особистому кабінеті, адаптованому навіть під мобільний. П’єте каву – перевіряєте логістику в смартфоні, пара хвилин і «дзен» гарантований.

А що, якщо…Ви в будь-який момент можете зателефонувати своєму менеджеру, і він все вирішить.

Якщо що… Все застраховано й надійно оберігається, ви зможете приїхати та подивитися, ми вам тільки раді.

А якщо… На будь-яке «якщо» у нас є відповідь, рішення та індивідуальна пропозиція.

І ми так 18 років уже працюємо.

Наскільки ми дорого коштуємо?

Ми однозначно чогось варті. Ми прозоро й чітко говоримо про ціну. Ми пояснюємо та аргументуємо кожен пункт у прайсі. Як піца «збери сам», ціна залежить від набору продуктів, який ви виберете. Але в піцерії вам навряд чи запропонують бонус, якщо ви виберете всі «смаколики» на одному пласті тіста.

Чому нам варто довіряти?

Тут хочеться себе похвалити, сказати, що у нас стабільний бізнес, у нас виникає мінімум проблем, нам довіряють великі компанії, рітейл, виробники та імпортери.

Але вас навряд чи задовольнить ця стандартна відповідь. Ви хочете особистих гарантій. Ми готові надати їх вам.

Спробуйте наш сервіс, перевірте нашу якість, перевірте нашу швидкість й точність. Ми згодні пройти ваш випробувальний термін, щоб подружитися на довгі роки.

Так ми працюємо вже 18 років.

Розвивайте свій бізнес у той час, коли ми робимо вашу логістику. УВК!