19 жовтня представники логістичної компанії УВК виступили партнерами Українського логістичного форуму 2017. На цьому форумі представлені лідери своєї галузі – учасники ринку транспортної та складської логістики.

Це захід проводиться з метою проведення ділових зустрічей та переговорів з партнерами та експертами ринку, вирішення задач оптимізації логістичних процесів та зниження витрат на транспорт та склад, отримання практичних механізмів підвищення ефективності, конкурентоспроможності та дохідності бізнесу, ознайомлення з передовим світовим досвідом ведення бізнесу від провідних експертів практиків, пошуку та вибору кращих пропозицій для своїх компаній.

У форумі взяли участь більше 180 учасників: це і директори з питань матеріально-технічного забезпечення та складу, це і керівники транспортних відділів та департаментів, керівники по керуванню поставкам ланцюгів – ланцюжок постачання (СКМ), керівники відділів ВЭД і дистрибуції, керівники профільних напрямків, а також перші особи і керуючий менеджмент провідних українських та міжнародних компаній.

Крім того, 27 жовтня компанія УВК стане партнером на Всеукраїнській практичній конференції «DistributionMaster-2017: майбутнє ринку дистрибуції».

Більше 200 власників та адміністраторів дистрибуторських та торгово-виробничих компаній, топ-менеджерів, проектних менеджерів та торгових представників передових українських компаній, професіонали всіх підрозділів дистрибуції та їх партнерів (виробники та рітейлери) збираються на конференцію з усіх регіонів України.

Серед цілей DistributionMaster-2017: виявлення діючих та успішних способів підвищення маржинальності, вдосконалити та збалансувати «пакет послуг», побудувати міцні партнерські відносини, завоювати і утримувати стійкі позиції на ринку та багато іншого.

Приєднуйтесь! Будемо раді бачити кожного і співпрацювати з усіма партнерами!