У 2019 світовий оборот галузі морських перевезень склав 226 млн контейнерів. За один лише минулий рік судноплавні лінії перевезли вантажів на 4 трлн дол. Затребуваність даного способу транспортування завжди є і буде виправданою низькою вартістю і специфікою географічного розташуванням торгуючих країн. Будучи простим і вигідним, морський вид перевезень здійснюється в режимах імпорт, експорт, транзит. Як, наприклад, в Китай, Індію, Туреччину, США та інші країни.

Базові правові аспекти перевезень морем – коносамент, міжнародні конвенції, а також законодавство країн, де здійснюється перевезення вантажу.

З чого починається підготовка до морського перевезення? У підготовку входять наступні основні етапи: підписання договору і заявки між транспортною компанією і замовником, в яких уточнюються всі деталі перевезення. Далі відправка розміщується у судноплавної лінії або транспортного агента. У місці кінцевого прибуття здійснюється розвантаження контейнера з подальшою передачею вантажів по ланцюгу поставок.

Незважаючи на кризу, викликану вірусом COVID-19 і стрімке глобальне падіння міжнародних ринків, компанія UVK продовжує активний розвиток контейнерного бізнесу і пропонує своїм клієнтам індивідуальний підхід при вирішенні логістичної задачі. До переліку товарів, що перевозяться компанією UVK морем, входять товари народного споживання, автозапчастини, будівельні матеріали, одяг і взуття, системи кондиціонування, промислова небезпечна і не небезпечна хімія, вантажі, що вимагають підтримку температурного режиму.

UVK пропонує своїм клієнтам прямий регулярний сервіс з перевезення збірних вантажів з Китаю та інших країн Південно-Східної Азії, Північної та Південної Америки. Відправлення з портів: Shanghai, Ningbo, Hong Kong – щотижня!

До послуг клієнтів морських перевезень організація імпорту та експорту через порти Європи, через склад у Варшаві, через порти України. А також повний комплекс супутніх послуг по обробці та наземній доставці вантажів як всередині України, так і в міжнародному напрямку. Страхування вантажів за оптимальними цінами. Митно-брокерське оформлення і менеджерський супровід 24/7!

Морська логістика від UVK – це оптимальне співвідношення ціни, якості, термінів, фінансової гарантії на довгострокову перспективу! Однак, це ще не все, для організації доставки вантажів з регіонів, віддалених від доступу до моря, Компанія пропонує і послугу прямого контейнерного потягу з Китаю в Україну.

UVK – надійний партнер для 100% аутсорсингу логістики!

Замовити послугу морського перевезення формату FCL або LCL, або послугу доставки прямим контейнерним потягом від UVK – дуже просто! Один дзвінок і вся детальна інформація буде у вас на руках! Телефонуйте зараз: (044) 490-52-25, або залиште електронну заявку: info@uvk.ua!