9 листопада в Києві відбулася традиційна осіння зустріч логістів – Logistics Platform 2018, яка зібрала понад 200 учасників – керівників логістичних підрозділів торгових, дистриб’юторських і виробничих компанії.
Supply Chain Партнером конференції виступила компанія UVK – провідний національний 3PL-провайдер, який має досвід роботи понад 17 років.

Конференція Logistics Platform 2018 надала чудову можливість познайомити зацікавлених партнерів з сервісом, який пропонує UVK, а також дізнатися про поточні потреби замовників безпосередньо від користувачів логістичних послуг.

Головними темами обговорення на Logistics Platform 2018 були питання загального управління логістикою і розвитку ринку – аналіз обсягів вантажоперевезень, вартість складських площ, перші результати роботи «єдиного вікна» на митниці, а також різноманітні IT-рішення і практичний досвід перебудови роботи логістичних підрозділів. Консультації з вибору оптимальних схем роботи з 3PL-оператором представники UVK давали індивідуально.