В рамках проекту замовлення різних постачальників на адресу одного РЦ консолідуються за допомогою спеціального сервісу та доставляються до РЦ торгівельної мережі в режимі найвищого пріоритету. Відправлення виконуються згідно з графіком, який попередньо погоджений між постачальниками і відповідними РЦ.

Пріоритетна доставка консолідованих поставок товарів від постачальників суттєво зменшує черги на РЦ, пришвидшує прийом вантажів та несе суттєву економічну перевагу. Консолідовані поставки дозволяють постачальникам суттєво знизити свої витрати на доставку, виключити очікування на РЦ, а також підвищити частоту поставок.

Вигоду від такої співпраці вбачають і самі мережі, адже в рамках проекту FAST LINE пріоритетний прийом товарів має чітко встановлений графік, часовий інтервал та відсутність черг і затримок.

Наразі великі національні торгівельні мережі вже долучаються до проекту. З рядом мереж проходить фінальний етап перемовин. Тож уже зараз постачальники можуть доставляти свої товари у такі мережі, як Сільпо, АТБ, BILLA та Ашан. Більшість постійних клієнтів UVK вже оцінили переваги нового проекту та подали заявки на перші пріоритетні доставки на РЦ.

Компанія планує активно розширювати проект участю в ньому й інших торгівельних мереж, тим самим надаючи гарантовано високий сервіс та вигоду всім учасникам: і постачальникам, і, безпосередньо, рітейлерам.

Дізнайтеся всі деталі нового проекту на сайті: fastline.uvk.ua

UVKнадійний партнер для 100% аутсорсингу логістики!