16 років тому, у вересні 2001 року, розпочала свою діяльність компанія УВК – національний український логістичний оператор. Перші відправлення наших перших клієнтів, а то були палети з товаром, сформували головний напрямок діяльності компанії, якими стали комплексні логістичні рішення для бізнесу. Компанія стала першою в Україні 3PL оператором, надаючи послуги з документообігу, транспортування, зберігання, обробки, упаковки та сортування товарів партнерів.

Сталий розвиток компанії призвів до впевненої позиції на ринку спеціалізованих логістичних послуг для В2В сегменту. Компанія розвивається разом із клієнтами, надаючи можливості для виходу на інші ринки та території, доставляючи та обробляючи товар якісніше, швидше, чіткіше.

На сьогодні компанія УВК – це унікальні 3PL рішення для представництв та дистрибуторів, торгових мереж, банків, фарми, виробників та інших сегментів бізнесу. Працюючи як на українському, так і на міжнародних ринках, УВК забезпечує повний комплекс логістичних рішень, необхідний для оптимізації процесів та витрат наших клієнтів.

Ми дуже вдячні нашим співробітникам, клієнтам та партнерам, за ці 16 років разом з нами, та маємо надію, що наш майбутній сталий розвиток разом відкриє нові горизонти та розвиток для кожного з нас.