25 травня Компанія UVK святкує День Народження – 20 років! Компанія UVK була заснована у далекому 2001 році, як перший 3-PL оператор України, і на сьогодні входить в ТОП-10 3-PL операторів країни та надає послуги комплексної логістики в локальному та міжнародному напрямках.

Серед продуктів Компанії: відповідальне зберігання та обробка вантажів, локальна палетна дистрибуція FTL / LTL, міжнародні автоперевезення FTL / LTL, морські перевезення FCL / LCL, авіа перевезення, перевезення залізницею та митно-брокерські послуги. Представництва UVK є в кожному регіоні України, широка мережа крос-док терміналів та складські площі класу «А» та «В+» у Броварах, Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові загальною площею понад 50 000 м2.

Компанія дякує Партнерам за ефективність співпраці та довіру, сприяння розвитку логістичного ринку України. Впевненість, чесність та високий професіоналізм, які протягом 20 років завжди були міцним фундаментом для реалізації логістичних проектів Компанії! UVK планує і надалі тримати курс на розвиток та високий рівень логістичних послуг, ефективне та взаємовигідне партнерство на багато років поспіль!