Рівно 15 років тому було здійснено перші перевезення командою, яка, об’єднавшись під брендом УВК, пройшла шлях від молодого, але амбітного гравця, до одного з лідерів логістичного ринку. Цей шлях став можливим завдяки нашим клієнтам, співробітникам та партнерам, яким ми сьогодні хочемо сказати слова подяки.

У першу чергу, ми говоримо «дякуємо» нашим клієнтам, які довіряли і продовжують довіряти нам. У свою чергу, ми пропонуємо не послуги, а рішення, які оптимально враховують потреби клієнтів, і раді, що наші зусилля здійснюють позитивний ефект на результати діяльності тисяч українських та міжнародних компаній. Дякуємо за вашу довіру!

Величезні слова подяки всьому нашому колективу та кожному, хто є його частиною або раніше зробив свій внесок у становлення та розвиток компанії. Ми змогли підняти лідерський прапор УВК та гордо несемо його вже багато років.

Ми також вдячні нашим партнерам, серед яких найбільше транспортних компаній, але є й представники найрізноманітніших сфер. З вашою допомогою ми стали тими, ким ми є. дякуємо за ваш внесок у наш успіх!

День народження УВК – це прекрасний привід згадати те добре, що було за 15 років, подякувати всім, хто зробив внесок у наш успіх, та рухатися до нових вершин. Але це також привід ненадовго відкласти справи та плани і просто насолодитися цим прекрасним моментом. Нам уже 15! Ура!

Команда УВК