Час-не-чекає – наразі ці слова не тільки слоган нашої компанїі, але і заклик до оперативного реагування на зміни в роботі, спілкуванні та гігієні!

Розпочинаючи з 12 березня в компанії вжито заходів для забезпечення безпеки від розповсюдження коронавірусної інфекції. Клієнти, партнери, співробітники у всіх куточках країни проінформовані про прийняття нами ряду рішень: частину співробітників переведено на дистанційний режим роботи, ми проводимо температурний контроль кожного відвідувача на вході у логістичні центри із застосуванням безконтактних приборів для вимірювання температури тіла; у випадку виявлення підвищеної температури тіла на рівень 37,2 С та вище для відвідувачів логістичних центрів ми відмовляємо у візиті та пропонуємо перенести зустріч на інший день; при виявленні підвищення температури тіла у водія вантажного транспорту забезпечуємо його медичною маскою та рукавичками для попередження розповсюдження хвороби. А також, у випадку захворювання водія, будемо оперативно повідомляти його керівництво для подальшого прийняття заходів безпеки по відношенню до його здоров’я.

Особливу увагу ми приділили й питанню посиленої гігієни: усі санітарні та складські площі загального користування забезпечені дезінфікуючими засобами, а персонал, що здійснює прибирання та обробку складських та офісних територій, переведено на посилений режим роботи.

Наші співробітники забезпечені медичними масками, а транспорт, який доставляє їх на роботу та відвозить додому, переведено на режим не більше 10 осіб в 1 автобусі.

Ми максимально готові до будь-якого розвитку подій, тому що є компанією стратегічного значення як для своєї команди й партнерів UVK, так і для клієнтів та кінцевого споживача, який без затримок у поставках зможе придбати необхідні йому товари та продукти харчування в мережах супермаркетів, для яких ми надаємо послуги зі складської та транспортної логістики.

«Не панікувати!» – за словами Генерального менеджера компанії Олександра Пітенко, у період національної кризи ми маємо мати холодну голову, діяти чітко та злагоджено. Як і раніше ми пропонуємо високий сервіс, своєчасну логістику та виконуємо свою роботу вчасно. Наші логістичні центри працюють без змін у графіку, будемо раді Вам з 8.00 до 21.00 (пн-сб), а також усі наші менеджери доступні за тел.: (044) 490-52-25.

Будьте здорові, бережіть себе та свої родини, нехай у кожного буде 36,6!