5 липня в Києві пройшов FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018. Цей захід вже став традиційним і навіть очікуваним, адже всі, хто бере участь в товаропровідної ланцюжку, можуть зустрітися і обговорити нові тренди і нові виклики, яких сьогодні немало. Незважаючи на літо і відпускний період. Форум зібрав понад 200 осіб – представників рітейлу, дистрибуції, виробництва і логістичних провайдерів. У доповідях і кулуарних бесідах піднімалися теми підвищення якості взаємодії в ланцюжках поставок, пошуку спільних рішень для оптимізації витрат, обговорення дієвих інструментів для управління логістикою.

Supply Chain партнером форуму виступила компанія УВК.

«Для нас дуже цінною є можливість зустрітися c партнерами на професійному майданчику, присвяченій Supply Chain. Це допомагає відслідковувати критерії, за якими сьогодні оцінюються логістичні послуги, вивчати сервіси, пропоновані логістами і для логістів, а також знайомитися з трендами, що визначають майбутній розвиток галузі.

Як логістичний оператор повного циклу, ми кожен день виконуємо сотні операцій, щоб наші клієнти могли зосереджуватися на своїх основних бізнесах. Як показує практика, найкращі результати в роботі ланцюжків поставок досягаються там, де присутні взаєморозуміння між партнерами і чітке виконання взятих на себе зобов’язань» – прокоментували в компанії УВК.