Провідний логістичний 3PL-оператор, компанія УВК, запустила оновлений сайт. Основним призначенням є ефективне представлення компанії в мережі Інтернет.

На відміну від старого, оновлений сайт більш функціональний і зручний у користуванні. Дизайн став стриманішим, але від цього не менш ефектним. Суттєво змінено принципи подачі інформації. Вона чітко структурована і систематизована за рубриками, що полегшує пошук і економить час споживача. Ресурс містить більше корисної інформації. На http://uvk.ua можна знайти інформацію про послуги компанії та галузеві логістичні рішення для різних груп, а також ознайомитися з її діяльністю та дізнатися корпоративні новини. Інформація представлена трьома мовами: українською, російською та англійською.

Зворотній зв᾽язок для клієнтів доступний завдяки платформі «Мій УВК». Тут спрощена система подання заявки, можна швидко від слідкувати статус вантажу, якість сервісу та проаналізувати статистику замовлень.

«Стара версія сайту була трудомістка, і потребувала багато часу, щоб у ній розібратися. Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому постійно удосконалюємо ресурс для більш комфортного користування. Робота над новим проектом тривала приблизно місяць. Ми сподіваємося, що тепер наші клієнти зможуть легко та швидко знайти всю вичерпну інформацію з питань, що їх цікавлять», ‒ зазначив генеральний менеджер компанії Олександр Пітенко.

Довідка:

Компанія УВК заснована 2001 року і сьогодні є провідним національним логістичним 3PL-оператором, який надає повноцінний комплекс логістичних рішень. Клієнти УВК ‒ це понад 1100 компаній з різних регіонів країни. Головною метою є забезпечення стабільного зростання і розвитку бізнесу клієнтів завдяки комплексній логістиці.