Одразу хочеться похвалити себе, так як сертифікат отримано, до того ж сертифікат дозволяє продавати послуги з відправкою небезпечних вантажів, що важливо!

Отже, шлях був довгим, тернистим, із рядом випробувань, розчарувань, але невмираючих надій! Для права працювати з авіакомпаніями за прямими договорами і пропонувати Клієнтам вигідні цінові умови ми:

I – Сформували відділ авіа перевезень, навчили персонал на курсах підготовки фахівців у сфері авіаційних перевезень вантажів загального і спеціального призначення з сертифікацією Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA.

II – Купили довідник корисних порад як не втратити вантаж у небі … жарт … довідник по небезпечних вантажах, примудрилися замовити перед новим роком, тому чекати довелося ен..ну кількість днів, які тягнулися дооооовго, болісно довго.

III – Не обійшлося без бюрократії, довелося збирати документи … ні… пакет документів … ні….длінючий список усіляких документів з формату «у мене довідка про те, що мені видали довідку, про те, що у мене є довідка». З документами у нас все в порядку, тому пакет документів підготували оперативно. І полетіли наші документи на розгляд до Державної Авіаційної Служби.

Уже потираючи руки в передчутті, що скоро вони будуть тримати такий довгоочікуваний, необхідний, важливий Сертифікат на право продажу авіаперевезень … ми вперлися лобом в локдаун. Ковід. Віддаленка. Державіаслужба виявилися теж люди, і люди працюють віддалено. Нічого не вдієш … пішли дзвінки, але ані привіту, ані відповіді. Спробували електронку – О, Боги! Є фідбек … якому до сліз раділа вся чимала команда!

Загалом, від подачі всіх документів і до моменту реєстрації, пройшло 2 тижні. Після ряду узгоджень у нас нарешті, ми не вірили, але це сталося, – прийняли заяву! Так, тільки ПРИЙНЯЛИ … і тільки ЗАЯВУ!!!

Пам’ятаєте фільми Тарантіно, де довго-довго йде зав’язка сюжету, розкриття образів героїв, зростаючий драматичний нерв… І потім, як понеслася: бах-бах-бах, грюк-бах-мах і т.д. Так і у нас … Розгойдувалися довго, а потім яяяяк понеслася, ухххххх!!! І….нічого у нас не понеслося. Потяглися тижні очікування, листів без відповідей, ми перейшли на фільм Джонатана Деммі «Мовчання ягнят» …

Мовчання обірвалося … нам надіслали перший рахунок на оплату. Оплатили ми державний збір за розгляд нашої заяви. Звичайно, ми законослухняні і «розглядальнику» сплатили. Далі … беріть попкорн … пішов зростаючий нерв Тарантіно … Виявилося, що крім комісії, яка перевіряє нашу Компанію на відповідність усім вимогам, були ще й юристи, які в своїх кращих традиціях перевірили кожну букву в кожному документі. Перевіряли з паузами, ні … з проміжками … з періодами … причиною тому стали хвороба одного з перевіряючих у комісії, потім хвороба одного з юристів … Так здоров’я ми ще нікому не бажали, посилали всією командою свої благання про якнайшвидше одужання… І, коли наші благання були врешті-решт почуті, ми знову вперлися лобом! На лобі стала наростати шишка.

Пильні юристи таки виявили помилку в договорі, і вона вже була «нашою». Що ж тут робити, себе насварили, помилку виправили, договір був оформлений.

Разом, від моменту старту до фінішу ми прибігли за 2,5 місяці. Сертифікат нам надіслали електронкою. І, здавалося б, терті раніше руки, які все ще бажають потримати в собі Сертифікат, можуть його взяти і заспокоїтися … але не тут-то було … Лоб, шишка, знову вперлися. Оригінал зможемо забрати тільки після чергового локдауну. Знову бажаємо всім здоров’я, берегти себе, і літати з нами … навіть із небезпечними вантажами! Ми можемо давати вигідні ціни та пропозиції, працюючи на прямих договорах з авіакомпаніями. Ми пишаємося своєю завзятістю і цілеспрямованістю, терпінням і професійної витримкою! Ми вже сертифіковані профі … полетіли з UVK!