Уявіть лишень, в середньому за день 6200 думок 🤯 Як із цим багажем емоцій з чистого листа починати з людиною розмову, якщо по той бік слухавки їх взагалі удвічі більше може бути? Де та чарівна кнопка RESET, де??? Як прибрати з голови все зайве, цей нескінченний броунівський рух : “кеди вже є, але ж яка знижка”, “стоп, а де пропуск”, “може шаурму на обід”, “ще 2 години і додомку”, “гарно ж наші відпрацювали по цим 🤬🤬🤬🤬🤬»

В принципі нічого нового, правда? Нема сил йти до цілі – лягай і хоча б дивись в її бік) 😂 Та насправді, то глухий кут, що тисне ще сильніше, коли розумієш, що проживаємо тут і зараз наше найкраще життя! А отже, потрібні зміни, бо час невпинний…

В родині UVK вже склалася така традиція, що про клієнтів турбуємось, як про власних дітей 👩‍🍼Не «сюсюкаємось» звісно, та все ж))) Втім енергії не завжди вистачає, об’єктивно – батьки нас точно зрозуміють. Тому в пошуках нових джерел і в першу чергу трансформації самих себе, нам випала унікальна можливість провести тренінг разом з надихаючим оратором і бізнес-стратегом в особі Доктора Фуада М. Аламе, чиї практики зібрали шалену армію прихильників в понад 70 млн чоловік по всьому світу!

Формат – інтерактивний семінар для менеджерів з підтримки клієнтів та наших логістів (море, авіа, залізниця та авто). 2 години щільних «розкопок» внутрішнього світу, як інвестиція не лише в професійне життя – живий, нестандартний і комфортний діалог з клієнтом, а ще й в розширення зони комфорту на всіх рівнях: фізичний, ментальний, духовний. Коротше кажучи, повна діагностика нервової системи)))))))))

Та найбільшим викликом став дзвінок клієнту для того, щоб просто сказати слова подяки, приділити увагу їм, як особистості і живій людині, у якої також є емоції, настрій і просто сказати те, що накипіло. Лише одна умова – перш ніж набрати номер, прийти в повну гармонію із самим собою, в абсолюті, без виключень – повний dzen) Попри певний скептицизм – «на місці клієнта я б не став витрачати на такі розмови свій час», ми отримали несподіваний ефект… крім того, що досягли ефект несподіванки ще й підняли настрій людям і собі, та вивели на зовсім інший рівень спілкування – більш особистісний, неформальний.

Що тут скажеш, приємно працювати з гуру та ще й такою відкритою та позитивною людиною як Dr. Fouad M. Alame! Профі, тут взагалі без питань 👍 Висловлюємо щиру подяку за інвестицію в наш особистісний та професійний розвиток, інвестицію на доброчинних засадах – щиру, відверту розмову та підтримку! Дякуємо!!!