Вже 18 років компанія UVK надає послуги професійної логістики для багатьох бізнес-ринків, враховуючи їхні індивідуальні особливості. Ефективність співпраці часто залежить від готовності логістичного оператора вирішувати функціональні потреби клієнта, пропонувати особливі рішення, не прив’язані до чіткого стандарту. Тут працює механізм: гнучкість-клієнторієнтованість-інноваційність.

Спеціалістами UVK розроблені, впроваджені та мають підтверджену ефективність функціональні платформи для рітейлу, виробників/імпортерів й електронної комерції. Давайте розглянемо їх детальніше.

RLP / retail logistics platform

У рамках логістичної платформи для рітейлу функціонують сучасні складські комплекси та представництва UVK у всіх регіонах України. Дистрибуція товарів здійснюється у понад 3000 магазинів ключового роздрібу.

Для створення додаткової вартості та виконання вимог роздрібних мереж організовано додаткову складську обробку товарів (VAS послуги).

Ведення складського обліку дозволяє чітко контролювати терміни придатності товарів на складі, а доставка вантажів здійснюється в будь-якому форматі: «ящик», «палета», «документ».

Платформа також гарантує дотримання умов при вантажних перевезеннях: спеціальна упаковка, вибір оптимального виду транспортування товарів, відстеження статусів заявки.

 DLP / distribution logistics platform

Логістична платформа для виробників й імпортерів дозволяє отримати значні переваги у вартості та обслуговуванні за рахунок розвиненої інфраструктури UVK. Таким чином зникає необхідність будувати та експлуатувати складські об’єкти, транспортні системи, достатньо скористатися вже готовим рішенням і розвивати свій бізнес.

Скориставшись функціональною пропозицією, клієнти можуть оптимізувати запаси та керувати ними за рахунок інтеграції облікових систем. Зменшити транспортні витрати й використовувати у своїх цілях мережу об’єктів UVK (склади та представництва у всіх областях України). Система дистрибуції UVK допоможе скоротити терміни доставки вантажів та прискорити цикл роботи.

 FLP / fulfillment logistics platform

Для інтернет-магазинів має найважливішу конкурентну перевагу саме логістика. Швидкість, своєчасність, поставка обраного товару без ушкоджень  – виконання цих вимог є обов’язковою умовою успішної онлайн-торгівлі.

Фулфілмент платформа UVK надає комплексний сервіс зі складської обробки і доставки замовлених на торговому майданчику товарів безпосередньо до покупця. Тут ефективно працює інтеграція з системами обліку та управління замовленнями інтернет-магазинів.

Для цього функціонального рішення доступні всі види складської обробки товарів, включаючи прийом, упаковку, маркування, комплектацію замовлень та їхнє відправлення замовнику (Київ та вся Україна), а також роботу з поверненнями. Окремою зручністю для інтернет-продавця є прийом оплати від покупця на правах уповноваженого агенту.

Обираючи готову логістичну платформу, як функціональне рішення для свого бізнесу, ви поціляєте влучно й отримуєте можливість розвивати свої ключові напрямки, довіряючи логістику професіоналам.

Весь асортимент сервісів та послуг, детальна інформація за посиланням: https://promo.uvk.ua

 

Ваш UVK!