Довготривалий карантин, пов’язаний із поширенням коронавірусної інфекції, уже увійшов в історію, як раптовий, непередбачуваний форс-мажор. Ніхто не зміг припустити фактор COVID-19 при плануванні стратегії розвитку компаній, що завдало великого удару економіці всього світу. Функціонувати в повному обсязі, і навіть із ростом продажів, залишилися одиниці. Витримати удар, і, не зважаючи на всесвітній колапс, продовжити свою роботу, змогли і ми.

Ми не зупинилися, ми продовжили робити логістику в масках, рукавичках, із вимірюванням температури, з антисептиками на кожному кроці. Ми повністю мобілізували сили і добилися того, що якість залишилася на високому рівні, доставка своєчасною на 99-100%, усі складські послуги надавалися і надаються в повному обсязі, всі наші співробітники здорові й сповнені оптимізму!

Ми продовжуємо ввозити з Європи весь імпорт для однієї із великих національних мереж супермаркетів України. Ми підписали договір із мультинаціональною телекомунікаційною компанією Vodafone на перевезення обладнання та комплектуючих. Уже почали роботу з Міжнародним благодійним фондом – провідною недержавною професійною організацією

Всі існуючі клієнти Компанії, зокрема і один із ключових клієнтів – найбільший виробник напоїв (компанія входить у ТОП-3 світових брендів за рівнем капіталізації), як і раніше, отримують послуги в повному, затвердженому обсязі. Ми готові приймати нових клієнтів і повністю задовольняти їхні потреби у зберіганні будь-яких обсягів товарів і доставки будь-яких форматів вантажів, у тому числі, надати послугу швидкої і вигідної доставки на РЦ (розподільчі центри) усіх мереж в Україні.

UVK щодня доводить свою надійність, як професійного 3PL-оператора, а також надає можливість своїм клієнтам істотно оптимізувати витрати на логістику.

Читайте повну версію статті UVK на порталі TRADEMASTER за посиланням:

https://trademaster.ua/logistic/313151

Компанія UVK – надійний партнер для 100% аутсорсингу логістики!