Компанія UVK стане Партнером XXIII Всеукраїнського Дня Логіста. Конференція об’єднає не тільки директорів з логістики, але і представників логістичних компаній, партнерів, колег, друзів, щоб обмінятися думками про тенденції ринку логістики, можливості, рішення та потенціал галузі загалом.
UVK стане партнером цього заходу та радий запросити колег до бесіди. Понад 18 років ми надаємо послуги професійної логістики для компаній галузей FMCG, Retail, DIY, Sport, Fashion, Kids, Електроніка, Побутова техніка, E-commerce, Автомотів, Телекомунікації, Industrial, Agro.
Широкий асортимент сервісів, галузевих рішень, IT-платформа із функцією повної інтеграції, високопрофесійний менеджмент та персоналізовані бізнесорієнтовані пропозиції.
UVK – надійний партнер для 100% аутсорсінгу логістики!
Вирішення задач будь-якої складності, доставки вантажів усіх форматів, відповідальне зберігання, обслуговування та супровід в Україні та по всьому світі, логістичний сервіс без кордонів, 24/7! Це все про UVK, а подробиці чекають при особистій зустрічі вже 18-19 червня на Конференції XXIII Всеукраїнського Дня Логіста.
Детальніше про подію тут: https://trademaster.ua/events/conferences/dl
До зустрічі!