УВК уклала партнерство з ТМ ЯСІВКА
Національний 3-PL-оператор, компанія УВК уклала контракт на транспортні послуги з українським виробником продуктів харчування ТМ ЯСІВКА.
Для торгової марки ЯСІВКА компанія УВК Україна надає доставку вантажу по системі «двері-двері»: від компанії-постачальника до підприємства-реалізатора. Таким чином, команда фахівців УВК взяла на себе зобов’язання щодо самостійної організації перевезень і своєчасній доставці і збереження вантажу.
ТМ ЯСІВКА займається продажем широкого асортименту здорових і корисних продуктів харчування по всій території України. Напрацьований досвід доставки харчових продуктів дозволяє компанії УВК надавати послуги найвищої якості.
Компанія УВК регулярно вдосконалює бізнес-процеси і підвищує рівень сервісу. Доставка по всій Україні і за її межами, націленість на результат – це одні з основ ведення бізнесу компанії.
«Ми зацікавлені в тривалому і плідному співробітництві з компанією Ясівка, а в перспективі плануємо і розвиток інших напрямків», – зазначив регіональний менеджер УВК Україна.
Інформація про компанію:
Провідний національний 3PL-оператор УВК – це перспективна, динамічна транспортна компанія в сфері вантажоперевезень.
Компанія надає комплексні логістичні послуги: перевезення вантажу, «SharedStock», зберігання вантажу, ведення юридичної, аналітичної і інформаційної документації, планування процесів доставки, зберігання і обробки вантажу та інші. Завдяки цьому скорочуються транспортні витрати компанії-Клієнта і він може повністю зосередитися на розвитку свого бізнесу. Відгуки про УВК характеризують компанію як надійного партнера в сфері вантажоперевезень, з яким вигідно мати довгострокові відносини.