УВК- це логістичний 3PL-оператор, який зарекомендував себе як компанія з 15-річним досвідом довіри.
Число нових клієнтів УВК продовжує рости в особі нового партнера ТОВ «Любисток». Діяльність компанії спрямована на забезпечення жителів України якісними натуральними спеціями і приправами, які виробляються без ГМО та консервантів. Спеції ТМ «Любисток» характеризуються якісним і екологічним виробництвом, що дозволяє зберігати природний смак і аромат без втрати вітамінів і мікроелементів. Тому основним критерієм ТОВ «Любисток» при виборі партнера з вантажних перевезень були позитивні відгуки і довіру з боку продуктових і торгових мереж.
УВК пишається співпрацею з великими гравцями на продовольчому ринку, які вже багато років довіряють перевезення і зберігання своїх товарів. Спеціально обладнані складські приміщення та транспорт УВК дають можливість перевезення і зберігання продуктів з дотриманням необхідних температурних режимів, зберігаючи якість товару на всіх етапах поставки.
За словами представників УВК, співпраця між УВК і ТМ Любисток полягатиме в вантажних перевезеннях спецій і приправ по всій території України.
Рекомендації, досвід, професіоналізм і існуючі потужності компанії УВК дозволили зарекомендувати себе як надійного і перспективного партнера, що збільшує постійне зростання довіри серед існуючих і нових клієнтів.