fbpx
  • Телефонуйте нам
    +38 (044) 490-52-25
  • Україна, 07400, Київська обл.м. Бровари, Об'їзна дорога, 8

Компанія УВК Україна візьме участь в конференції «8P: Бізнес в мережі», яка відбудеться 15 липня в Одесі. Дана подія є традиційним місцем зустрічі всіх, хто професійно працює в мережі інтернет, в т.ч. в сфері інтернет-комерції, а також сприяє зростанню ефективності цього динамічного і перспективного сегменту.

В рамках одного з потоків конференції, який отримав назву: «Інтернет-магазин: від А до Я», підвищена увага буде приділена різним аспектам ефективності роботи онлайн-рітейлу. Одним з таких аспектів, який викликає підвищений інтерес у професійному середовищі, є фулфілмент. Дана модель поєднує всі необхідні бізнесу інтернет-магазинів логістичні процеси, і вибудовує їх в ланцюжок, що максимально враховує потреби онлайн-маркетів та їх клієнтів.

Для УВК розвиток послуги фулфілмента є важливим пріоритетом, в компанії постійно працюють над підвищенням відповідних компетенцій, що гарантує споживачам значну економію фінансових і часових ресурсів. Фахівці компанії УВК будуть раді поспілкуватися з усіма представниками ринку інтернет-комерції, які зацікавлені в фулфілменті або тільки розбираються в чому його суть та переваги.

До зустрічі на конференції «8P: Бізнес в мережі»!