Провідний національний логістичний 3PL-оператор, УВК Україна впровадив комплексну послугу з транспортування вантажу паллетного формату для виробника фітопрепаратів ТМ “Ключі Здоров’я”.
ТМ “Ключі Здоров’я” займається виробництвом, продажем і експортом рослинних препаратів. Серед основних видів продукції компанії представлені фіточаї, кава, цикорій, косметика і ряд харчових продуктів.
Продукція ТМ “Ключі Здоров’я” проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва і упаковки. Крім того, виробник приділяє особливу увагу транспортування та зберігання продукції, оскільки від цих двох етапів багато в чому залежить в яких кондиціях товар буде потрапляти на прилавки і в руки покупців.
Тому в якості логістичного партнера вибиралася компанія, яка здатна забезпечити оптимальні умови співпраці, в тому числі і перевезення та зберігання продукції ТМ “Ключі Здоров’я” відповідно до вимог санітарно-гігієнічного контролю.
Логістичні рішення від УВК виявилися найбільш ефективними для поширення фітопродукції по мережах і дистриб’юторам, з дотриманням всіх правил безпеки при перевезенні та зберіганні фітопрепаратів і лікарських засобів.
Логістичний оператор УВК бере на себе весь “головний біль” аптечного бізнесу! УВК створює гнучкий логістичний ланцюжок – від паркану постачальників до доставки двері-в-двері в точки роздрібного продажу фітопрепаратів. Для зберігання і створення потрібного мікроклімату на складі використовується сучасне обладнання. Лікарські засоби зберігаються при відповідних вимогам температурі і вологості. Здійснюється строгий контроль терміну придатності товарів.
Компанія УВК Україна відстоює інтереси своїх клієнтів і зацікавлена в їхньому успіху, як в гарантії власного розвитку і процвітання. В силу високого професіоналізму і досвіду співробітників, компанія УВК зарекомендувала себе як надійного і сумлінного ділового партнера.
Розробляються і успішно застосовуються на практиці нові логістичні рішення для задоволення зростаючих потреб різних напрямків сучасного бізнесу. Так у другій половині 2017 року компанії УВК планується запуск послуги перевезення коробкового формату вантажів по Києву та Київській області.
Інформація про компанію:
Компанія УВК Україна займає лідируючі позиції на ринку логістики і надає якісні послуги вантажоперевезень протягом більше 15 років роботи. У спектр послуг компанії входять: перевезення та зберігання вантажу, міжнародні перевезення, планування і повний супровід відповідно до митної документацією.
Місія компанії полягає в зміцненні своїх позицій, завоюванні довіри клієнтів і взаємовигідному довгостроковому партнерстві. Комплексний підхід і гнучкість послуг є основним секретом успіху логістичної компанії УВК Україна. Детальну інформацію про логістичні рішення і умови співпраці можна дізнатися на офіційному сайті, а прочитати відгуки про компанію УВК Україна можна за посиланням http://www.kakrabota.com.ua/company/3355.