Провідний національний 3PL-оператор УВК уклав довгостроковий контракт на надання логістичних послуг з великою українською компанією ТОВ «Lion Recycling Ukraine».

УВК успішно співпрацює з корпорацією L.R.U. і на сьогоднішній день знаходиться на етапі підписання нового контракту з ТОВ «Lion Recycling Ukraine», що належить вищезгаданої корпорації.

На сьогоднішній день для даного клієнта УВК надає тільки логістичні послуги доставки вантажів до виробників виробів з полімерної сировини. Але на шляху до підключення таких послуг як прийом, обробка, консолідація вантажів клієнта.

Дана угода є доказом довіри всій команді УВК і підтверджує, що послуги компанії відрізняються надійністю і високим рівнем якості. Мережа власних складських приміщень, призначених для різних потреб бізнесу, використання систем класу WMS забезпечують безперервність організації поставок і дозволяють відстежувати товар в режимі реального часу.

УВК сподівається на тривалі та плідні ділові стосунки з «Lion Recycling Ukraine», знаходження оптимальних для обох сторін рішень в складних ситуаціях і спільний розвиток.

Довідка:

ТОВ «Lion Recycling Ukraine» здійснює закупівлю технологічних полімерних відходів виробництва: лом ящика ППР, лом ящика НД, пластикові флакони, каністри НД, плівку поліпропіленову і термоусадочну, а також інші матеріали для виробництва вторинної полімерної сировини. Після очищення і переробки, компанія реалізує поліетилен високого та низького тиску, поліпропілен, полістирол, полікарбонат, полівінілхлорид.