28-29 травня в рамках Весняного сезону відбудеться конференція до Дня Логіста від порталу TradeMasterGroup. На заході будуть присутніми не тільки директори з логістики, але також і представники логістичних компаній, партнери, колеги, друзі, щоб обмінятися думками про тенденції ринку логістики, можливості, рішення та потенціал галузі загалом.

UVK стане партнером цього заходу та радий запросити колег до бесіди. Понад 18 років ми надаємо послуги професійної логістики – широкий асортимент сервісів, галузевих рішень, IT-платформа із функцією повної інтеграції, високопрофесійний менеджмент та персоналізовані бізнесорієнтовані пропозиції. UVK – надійний партнер для 100% аутсорсінгу логістики.

Вирішення задач будь-якої складності, доставки вантажів усіх форматів, відповідальне зберігання, обслуговування та супровід в Україні та по всьому світі, логістичний сервіс без кордонів, 24/7! Це все про UVK, а подробиці чекають при особистій зустрічі вже 28-29 травня на Конференції XXIII Всеукраїнського Дня Логіста.

Детальніше про подію тут: https://trademaster.ua/events/conferences/dl

До зустрічі!