Організація РЦ для торгівельних мереж

Рішення з організації РЦ для торгівельних мереж

УВК пропонує спеціальні комплексні рішення для організації РЦ, що є дієвим інструментом в організації товарного потоку та забезпечують:

  • організацію стандартизованої і консолідованої доставки в усі магазини торговельної мережі
  • створення регіонального розподільчого центру на базі будь-якого із складських комплексів УВК в усіх областях України
  • спрощення роботи з постачальниками за рахунок централізації замовлень
  • економію витрат за рахунок укрупнення партій товарів, доставки збірних вантажів
  • зниження витрат на організацію процесу прийомки і транспортування
  • реалізацію логістичних процесів відповідно до принципів 7R (right product, quality, quantity, time, place, customer, cost)

Нашіпереваги

Досвід та професіоналізм

Наші спеціалісти мають високий рівень кваліфікації та використовують свій великий професійний досвід для успішного вирішення самих складних задач. Ми звикли мати справу з великими об’ємами та економити гроші клієнта за рахунок скорочення транспортних витрат.

Самокритичність УВК

Ми розуміємо, що ідеальних компаній не існує. Також ми розуміємо, що і самі не є ідеальними. Це служить потужним стимулом до пошуку нових рішень та безперервної роботи над собою!

Оптимізація товарного потоку

Наші оперативні можливості, розвинена інфраструктура, застосування сучасних технологій та комплексних логістичних рішень перетворять Вашу проблему в процес, за яким буде приємно спостерігати.

Багатозадачність УВК

Компанія УВК демонструє високу результативність на кожному окремому напрямку діяльності з усього спектру логістичних послуг. Ми пропонуємо якісні рішення для складського, транспортного і логістичного обслуговування Вашого бізнесу.