Організація РЦ для лікарських засобів

Рішення з організації РЦ для лікарських засобів

Наш власний ліцензований аптечний склад забезпечує клієнтам фармацевтичної галузі оптимальну схему зберігання і доставки медичних препаратів. Ми беремо на себе весь логістичний ланцюжок – від забору препаратів від постачальників до доставки двері-в-двері в точки роздрібного продажу медпрепаратів. Склад зберігання лікарських препаратів оснащений найсучаснішим обладнанням і відповідає всім міжнародним вимогам і стандартам (GDP, GSP, ISO 9001: 2008).

Нашіпереваги

Турбота і вдячність

Ми розуміємо всю ступінь покладеної на нас відповідальності! Ми вдячні кожному клієнтові за його довіру і знаємо, що від якості нашої роботи залежить доля багатьох людей. Тому ми завжди працюємо з повною самовіддачею.

Порядність і соціальна відповідальність

Прихильність загальноприйнятим морально-етичним нормам виступає для нас орієнтиром в діловому співробітництві та відносинах всередині колективу. Ми цінуємо порядність і віддаємо перевагу формальним, але в той же час довірчим відносинам.

ТОЧНІСТЬ І ДИСЦИПЛІНА

Ми маємо все необхідне для обслуговування інтересів фармацевтичної галузі. Робота з лікарськими препаратами вимагає від нас суворої дисципліни, високої точності та оптимізації маршрутів. Ми щиро раді, що можемо все це дати нашим клієнтам!

Сфокусованість УВК

За роки діяльності до нас прийшли сотні клієнтів. Ми отримали безцінний досвід і знаємо, що потрібно клієнту в кожному конкретному випадку. Ми навчилися оптимізувати процеси, концентруючи зусилля на ключових факторах і відсіюючи все зайве.