Організація РЦ для
Fashion-індустрії

Рішення з организації РЦ для fashion-індустрії

Організація РЦ для fasion-рітейлу дозволяють ефективно управляти логістикою, починаючи з моменту розміщення замовлення на продукцію і до її доставки в магазин:

  • дистрибуцію товарів у магазини ключових роздрібних мереж по всій країні;
  • організацію додаткової складської обробки товарів (VAS послуги) для створення додаткової вартості та виконання вимог роздрібних мереж;
  • ведення складського обліку, що дозволяє чітко контролювати терміни придатності товарів на складі;
  • доставку вантажіву будь-якому форматі – ящик, палета, докумен:

Нашіпереваги

Клієнтська лояльність

Широкий асортимент, наявність товару, оперативна обробка заявок і грамотний розподіл продукції – це саме те, що змушує покупців повертатися до Вас знову і знову.

Командоутворення УВК

Лідерство засноване на вмінні залучити професіоналів і організувати їх спільну роботу з максимально можливою ефективністю заради блага спільної справи. Заради блага клієнта і команди. І нам це вдалося!

Сталий розвиток

Наші можливості забезпечують сталий розвиток точок та мереж fasion-рітейлу. Створення РЦ дозволить скоротити витрати, збільшити оборот бізнесу і підвищить ефективність управління логістичними ланцюжками.

Рішучість УВК

Ми постійно розширюємо кордони і знаходимось в пошуку нових можливостей для розвитку бізнесу. Лише тверезий розрахунок та рішучі дії команди УВК, підкріплені досконалим знанням своєї справи, зробили можливим сьогоднішні успіхи компанії.