Логістичні рішення для
промислових товарів

Рішення для промислових товарів

Досвід і налагоджена інфраструктура компанії УВК дозволяють запропонувати комплексні логістичні рішення для оптимізації ланцюга постачань товарів промислового призначення:

  • використання нашої існуючої інфраструктури для отримання переваг за вартістю та обслуговуванням – без необхідності самим будувати і експлуатувати складські об’єкти, транспортні системи
  • оптимізація Ваших запасів, зменшення загальних транспортних витрат за рахунок використання мережі об’єктів УВК (склади та представництва компанії в усіх областях України)
  • скорочення термінів доставки вантажів з використанням можливостей системи доставки УВК
  • доступ до вдосконалених систем управління запасами і відправленнями за рахунок інтеграції облікових систем.

Нашіпереваги

Розгалужена інфраструктура

Ми маємо все необхідне для того, щоб якісно та ефективно вирішувати логістичні задачі Вашого бізнесу незалежно від його місцезнаходження, об’ємів та специфіки поставок.

Стратегія розвитку

Компанія УВК пропонує комплексні логістичні рішення для сектору B2B. Завдяки вагомим конкурентним перевагам та послідовності в реалізації обраної стратегії, УВК демонструє високі результати, що робить її безумовним лідером ринку логістичних послуг України.

Скорочення витрат

Налагоджені логістичні процеси, комплексний підхід з урахуванням індивідуальних потреб клієнта та надійна інфраструктурна база скоротять Ваші витрати на логістику та зберігання до мінімально можливого рівня.

Інновації УВК

Відкритість до інновацій стала одним з чинників, котрі роблять спроможним безперервний розвиток та вдосконалення УВК. Ми розробляємо та впроваджуємо ефективні рішення для досягнення кращих результатів.