Автомотів
логістика

Рішення для Автомотів логістики

Набір сервісів УВК забезпечує:

  • організацію транспортування комплектуючих та устаткування для складальних виробництв різними видами транспорту
  • підготовку повного пакету документів, необхідних для митного оформлення комплектуючих та устаткування, включаючи сприяння в отриманні дозвільної документації
  • організацію доставки вантажів автокомпаній, виробників та постачальників компонентів авіатранспортом ” just in time” (авіаперевезення)
  • консолідовані відправки.

Нашіпереваги

Повітря і море

Ми полегшимо Вам співпрацю з постачальниками автозапчастин і комплектуючих незалежно від розташування заводу-виробника. Ми використовуємо всі доступні можливості і підберемо оптимальний для Вас спосіб доставки!

Робота на результат

Бажання та здатність досягати поставлених цілей – один з ключових факторів розвитку підприємства. Команда УВК об’єднала в собі всі складові для успішної діяльності: бажання ставити амбітні цілі, наснагу та вміння їх досягати.

Митне оформлення

Ми беремо на себе повну турботу про доставку вантажу, тому крім транспортних і складських послуг, допомагаємо підготувати всю необхідну документацію для безперешкодного проходження митного контролю.

Перспективне бачення

В результаті багаторічного розвитку, постійного накопичення профільних знань та практичного досвіду, ми можемо з великою вірогідністю прогнозувати майбутні події, передбачати можливі ризики та завчасно мінімізувати їх вплив.