• Телефонуйте нам +38 (044) 490 52 25
  • Україна, 07400, Київська обл.м. Бровари, Об'їзна дорога, 8

Національний 3PL-оператор УВК Україна розширює список ділових контактів. У четвертому кварталі 2016 року було укладено контракт з компанією “DeltaFood”. Український агропромисловий комплекс довірив УВК Україна організацію поставок і транспортно-експедиторське обслуговування.

Тепер вся організація перевезень “DeltaFood” знаходиться під контролем фахівців УВК Україна. Головне завдання – скоординувати і грамотно планувати маршрут і терміни поставок.

Вибір “DeltaFood” продиктований можливістю УВК Україна надавати комплексні логістичні послуги. Всі дані оператора і компанії-замовника координуються в єдиній системі, що дозволяє простежити маршрут вантажу на всьому шляху його проходження. Крім того, УВК Україна вже має досвід роботи з такими компаніями, як “Варус”, “Аптека” Доброго дня “,” Дрібниці життя “” Біла ромашка “,” Космо “і ін., Яким надається аналогічний спектр послуг.

Співпраця “DeltaFood” та НВК Україна стане вигідним рішенням для обох компаній. Це дозволить компанії-виробнику мінімізувати логістичні витрати і сконцентруватися на основному напрямку – виготовленні продуктів харчування. Для УВК Україна це стане новим досвідом в роботі зі специфічним вантажем – продуктовими товарами.

Довідка:

ДЕЛЬТА ФУД – національна агропромислова група, основна діяльність якої спрямована на вирощування і переробку соняшнику, виробництво продуктів харчування і елеватор. Компанія є лідером з виробництва майонезів для власних торгових марок найбільших національних і регіональних роздрібних мереж. Продуктовий портфель представлений майонезом, гірчицею і соняшниковою олією. Продукція компанії “DeltaFood” представлена в роздрібних і мережевих магазинах у всіх областях України.